Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Lubiel – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

999 999 zł450 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel.   duża działka Z dużym domem Dom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko autostrady S5. Dom przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Rudno

Rudno(Lubiel + 22 km)

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom wolnostojący/bliskość lasów promocja do końca kwietnia obniżona cena! Do

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bożeń

Bożeń(Lubiel + 14 km)

269 000 zł152,34 m² 1 765,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Tutaj Ty decydujesz jak finalnie będzie wyglądał ten dom! Do sprzedania funkcjonalny parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krzelów

Krzelów(Lubiel + 18 km)

565 000 zł96 m² 5 885,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż | 1040 m na dwóch działkach | 96 m domu + 158 m zabudowań gospodarczych | Krzelów | 1h od Wrocławia Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Staszica

Wołów(Lubiel + 20 km)

795 000 zł157 m² 5 063,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta tylko U nas W biurze! dom jednorodzinny, idealny dla rodziny! Do sprzedania przytulny i

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotroniowice

Piotroniowice(Lubiel + 21 km)

559 000 zł82,34 m² 6 788,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja "nowy Wołów" w Piotroniowicach, domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperski na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bukowa

Osolin(Lubiel + 19 km)

850 000 zł97 m² 8 762,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Ładny drewniany dom w malowniczej i zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: osolin to malownicza miejscowość położona w pobliżu Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wołów

Wołów(Lubiel + 20 km)

549 000 zł87,20 m² 6 295,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Nieruchomości apartament Julitta Stec tel.   bez podatku pcc! bez prowizji! Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. 87,20 m2 zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Góra

Centrum,Góra(Lubiel + 25 km)

649 000 zł202,24 m² 3 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Góra, powiat górowski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Chobienia

Chobienia(Lubiel + 22 km)

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! - bez prowizji dla kupującego Wyjątkowa rezydencja nad Odrą - prywatność, natura i ponadczasowa jakość. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa(Lubiel + 25 km)

495 000 zł211,30 m² 2 342,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 115,2 m , położonego na działce o powierzchni 6 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Lubiel

Lubiel,dolnośląskie

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania mam przepiękny, stary domek. (Domek może być całoroczny/letniskowy lub można przeznaczyć go na agroturystykę). Dom znajduje się we wsi lubiel, 60 km od Wrocławia, 15 km od Żmigrodu.